Офіційний сайт Городенківської районної ради

Анонси

День Соборності.
21 січня 2019


     22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу, як величне національне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.  Цей день є символом об’єднання борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.
     Сьогодні, як і колись український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави. В цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати нашу соборність і незалежність.
     Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними, а патріоти, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу. Пам’ятаємо про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.


     Сьогодні,  21 січня 2019 року, о  14.00 год. в Городенківському районному палаці культури відбудуться урочистості по  відзначенню 100-річчя Дня Соборності України.

 
Дизайн: Роман Туз